Instituția Publică Liceul Teoretic Mihai Eminescu, municipiul Bălți

Miercuri, 16 iulie 2014. Din 21 iulie încep înscrierile la universități. Pentru sesiunea 2014, planul de înmatriculare în universități ciclul I, prevede un număr total de 19.519 de locuri, din care 6.480 de locuri cu finanțare bugetară și 13.039 de locuri cu finanțare în bază de contract. Pentru ciclul II - studii superioare de masterat au fost alocate 8.688 de locuri, din care 3.548 de locuri cu finanțare bugetară și 5.140 de locuri cu finanțare prin contract. Pentru anumite categorii de candidaţi copi.

OVERVIEW

The web page liceulmihaieminescu.org currently has a traffic ranking of zero (the lower the superior). We have traversed ten pages inside the site liceulmihaieminescu.org and found zero websites referencing liceulmihaieminescu.org. I discovered one contacts and addresses for liceulmihaieminescu.org to help you reach them. I discovered three social web accounts acquired by this website. The web page liceulmihaieminescu.org has been on the internet for six hundred and thirty-two weeks, ten days, twenty-one hours, and fifty-nine minutes.
Addresses
Online Since
May 2012

LICEULMIHAIEMINESCU.ORG TRAFFIC

The web page liceulmihaieminescu.org has seen a alternation levels of traffic for the duration of the year.
Traffic for liceulmihaieminescu.org

Traffic ranking (by month) for liceulmihaieminescu.org

Traffic ranking by day of the week for liceulmihaieminescu.org

LICEULMIHAIEMINESCU.ORG HISTORY

The web page liceulmihaieminescu.org was registered on May 27, 2012. It is currently six hundred and thirty-two weeks, ten days, twenty-one hours, and fifty-nine minutes old.
REGISTERED
May

BUSINESS AGE

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES LICEULMIHAIEMINESCU.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of liceulmihaieminescu.org Mobile Screenshot of liceulmihaieminescu.org Tablet Screenshot of liceulmihaieminescu.org

SIMPALS SRL

Volosin Dmitri

Moldova, Chisinau, str. A.Doga 27, ap.63

Chisinau, Chisinau, 2012

LICEULMIHAIEMINESCU.ORG SERVER

Our crawlers discovered that the main page on liceulmihaieminescu.org took five hundred and thirty-one milliseconds to come up. Our crawlers could not find a SSL certificate, so in conclusion we consider liceulmihaieminescu.org not secure.
172.217.10.19

NAME SERVERS

ns1.nameself.com
ns2.nameself.com

We caught that this website is implementing the GSE server.

Instituția Publică Liceul Teoretic Mihai Eminescu, municipiul Bălți

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page liceulmihaieminescu.org states the following, "Din 21 iulie încep înscrierile la universități." I saw that the website said " Pentru sesiunea 2014, planul de înmatriculare în universități ciclul I, prevede un număr total de 19." They also said "519 de locuri, din care 6. 480 de locuri cu finanțare bugetară și 13. 039 de locuri cu finanțare în bază de contract. Pentru ciclul II - studii superioare de masterat au fost alocate 8. 688 de locuri, din care 3. 548 de locuri cu finanțare bugetară și 5. 140 de locuri cu finanțare prin contract. Pentru anumite categorii de candidaţi copi."

ANALYZE SUBSEQUENT WEBSITES

Liceul Mihai Viteazul -

Concursul Interjudeţean de Matematică SFERA. Proiect de Dezvoltare Institutionala 2013-2017. Regulament de Organizare si Functionare a Institutiilor de Invatamant Preuniversitar. Declaratii de avere si de interese. Concursul Național de Matematică SFERA.

Liceul Mircea Eliade -

Raport privind starea invatamantului la sfarsitul semestrului I, an scolar 2016-2017. Statistică BACALAUREAT Sesiunea iunie iulie 2016. Calendarul activitatilor educative An scolar 2016-2017. CALENDARUL ACTIVITĂŢILOR METODICE AN ŞCOLAR 2016-2017. 2011-2016 PROIECTE ȘI PARTENERIATE LICEUL TEORETIC MIRCEA ELIADE. PROIECT DE DEZVOLTARE INSTITUŢIONALĂ 2016-2021.

Liceul Teoretic Grigore Moisil Tulcea

Product Slider jQuery by WOWSlider. Administrat de profesor Spătaru Mihaela.

LICEUL SPECIAL MOLDOVA TÎRGU FRUMOS JUD. IAŞI

Hotarari ale Consiliul de Administratie.

Protagonisti

O echipă de tineri entuziaști, elevi ai liceului. Buzău vă invită să participați la găsirea unei noi înfățișări a paginii de Internet a liceului. Vă așteptăm cu sugestii și propuneri care să transforme acest site într-un loc virtual de întâlnire a elevilor, un loc de informare și de promovare a liceului nostru! Promovare site și fotografii. Corectare greșeli și organizare site.